برنامه انگیزشی از کجا شروع شد؟

راز موفقیت مدیران حفاظت الکترونیک

معرفی اجمالی برنامه

برنامه ای گفتگو محور و انگیزشی

برنامه از کجا شروع شد از جمله مصاحبه های ویژه امنیت 98 با مدیران شرکت ها و فروشگاه های فعال در حوزه حفاظت الکترونیک می باشد. این برنامه با هدف آشنایی هر چه بیشتر کاربران با راز های موفقیت و چالش های پیش آمده در مسیر رشد مجموعه های موفق قدم برمیدارد.

زمان پخش برنامه: برنامه از کجا شروع شد در ایام عید 1400 (از طریق شبکه های اجتماعی و سایت امنیت 98) پخش خواهد شد.

گاهی با شنیدن داستان زندگی یک فرد موفق مرتبط با حوزه کاری خودمان، خواهیم دید که ما نیز مهارت‌های مشابه و چه بسا بهتر از الگوی خود داریم و تنها نمی‌دانیم چطور از آن استفاده کنیم. شناخت استعداد و توانایی‌ها، به ما آنقدر اعتماد به نفس می‌دهد که حتی در پی جا به جا کردن یک کوه برویم.

برنامه از کجا شروع شد را میتوان همان فرمول جابه جا کردن کوه دانست!

برنامه از کجا شروع شد امنیت 98 مدیران شرکت دوربین مداربسته
مدیر عامل شرکت عرش گستر

سعید صفوی

برنامه از کجا شروع شد را به تمام فعالان و علاقه مندان حوزه حفاظت الکترونیک توصیه میکنم این برنامه میتواند نقشه راه و سکوی پرتابی جهت رشد فردی آنها باشد. تمام قسمت های برنامه را دانلود کنید و روزانه با همکاران خود تماشا کنید.

مدیر عامل شرکت دید افزار سیستم

اکبر ذاکری

با داشتن سال ها تجربه فعالیت در زمینه سیستم های نظارت تصویری میدانم که همیشه همکاران به دنبال فرصتی هستند تا از جایی که در حال حاظر در آن هستند، به جایی برسند که همواره آرزوی اش را داشته اند. به شما اطمینان میدهم برنامه از کجا شروع شد همان فرصت است که برای پیشرفت به آن احتیاج دارید و حالا نوبت شماست.

مدیر عامل هلدینگ فراگستر

فرزاد نوری

برنامه از کجا شروع شد ضروریست برای همه کسانی که در جستجوی موفقیت در حوزه حفاظت الکترونیک هستند. می خواهید بدانید برای موفقیت به چه چیزهایی نیاز دارید؟ می خواهید بدانید باید چه کار هایی انجام دهید؟ همه جواب ها در همین برنامه است. برنامه از کجا شروع شد یک راهنمای عملی شفاف و مختصر است برای موفقیت.

مدیر عامل شرکت ایمن تصویر امرتات

مجید زارعی

از کجا شروع شد، فرمولی حیرت اور است برای رسیدن به کسب و کار رویایی شما در حوزه حفاظت الکترونیک، اجازه دهید گام به گام، راهنمای شما باشد. تمام قسمت های آن را ببینید و مهم تر از آن، آموزه های اش را به کار ببندید.

نردبان رشد کسب و کار

nardeban-dm-amniat98-02

تاریخ تکرار می‌شود !

همیشه این عبارت را بارها و بارها قطعا شنیده‌اید. البته از نظر اکثر افراد نیز این موضوع کاملا صحت دارد. اگر کمی در مورد وقایع تاریخی دقت کنید، خواهید دید که تاریخ واقعا تکرار می‌شود. پس چرا شما نباشید که موفقیت یک نفر را دوباره تکرار کنید؟ چرا شما آن فرد موفقی نباشید که دنیا به خود می‌بیند؟ گاهی می‌توان از خواندن زندگی‌نامه افراد موفق، موفقیت او را دوباره تکرار کرد.

حتما قدم برداشتن در مسیر چنین افرادی بسیار دشوار است. فراز و نشیب‌های مختلف را باید تحمل کنید تا به موفقیت دست یابید. اما این را بدانید که تاریخ را دوباره می‌توان تکرار کرد. شاید برخی از شنیدن زندگی‌نامه افراد مشهور و موفق تنها حسادت کنند. این دسته افراد بر این باور هستند که موفقیت تنها بر اساس بخت و اقبال است. اما واقعا اینطور نیست. شما می‌توانید تاریخ‌ساز باشید. با دیدن برنامه از کجا شروع شد می‌توان روش تکرار تاریخ را فهمید.

چرا برنامه از کجا شروع شد؟

با تماشای برنامه از کجا شروع شد با روش زندگی افراد تاثیر گذار در حوزه حفاظت الکترونیک و طرز فکر آن ها آشنا می شویم و متوجه می شویم که افراد موفق در زندگی خود چقدر پشتکار و تلاش داشته اند و چطور توانسته اند کسب و کار موفقی بسازند و زندگی خود و بسیاری از افراد دیگر را متحول کنند.

brands-amniat98
حامی برنامه از کجا شروع شد باشید

در کنار رشد کسب و کار شما هستیم!

ما کمک می‌کنیم تا شما با صرف کمترین وقت و هزینه به مشتری‌های واقعی خود در برنامه های جاری امنیت 98 دست پیدا کنید. ما همراه شما خواهیم بود تا داستان خود را به بهترین شکل برای کاربران بازگو نمایید. حامی برنامه از کجا شروع شد باشید تا در کنار حمایت از گسترش برنامه های فرهنگی وانگیزشی در حوزه حفاظت الکترونیک تبلیغاتی تاثیر گذار را تجربه نمایید.

آرشیو ویدیو ها

گلچین ویدئوهای برنامه

اسکرول به بالا