درباره دیجیتال مارکتینگ امنیت 98

ما یک آژانس تولید محتوا، تبلیغات و طراحی تخصصی
در حوزه حفاظت الکترونیک هستیم

درباره ما

triangle-dm-design-3

چرا دیجیتال مارکتینگ امنیت 98 ؟

همینطور که می دانید تولید محتوا و تبلیغات در حوزه های فنی از جمله حفاظت الکترونیک صرفه نظر از داشتن دانش کافی، نیازمند تجربه های عملی مرتبط می باشد و اگر این تجربه مرتبط وجود نداشته باشد. از مدیر عامل گرفته تا اکثر اعضای شرکت میبایست درگیر حل چالش های فنی تولید محتوا باشند. این موضوع هم زمان بر است هم هزینه گزافی برای شرکت فوق در بردارد. و در آخر هم نتیجه مطلوب مورد نظر شما به دلیل عدم تسلط کافی افراد بر روی موضوعات فنی حاصل نمی شود.

از کجا شروع شد؟

امنیت ۹۸ مرجع کامل اطلاعات تخصصی و به روز در زمینه دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی، فعالیت آموزشی خود را از سال ۱۳۹0 آغاز کرده و جزء معتبر ترین شرکت ها در زمینه تولید محتوای تخصصی و آموزش حضوری و غیر حضوری می باشد. از این رو با تربیت اشخاص متخصص در محیطی آموزشی به همراه چالش های فنی متعدد توانسته افتخار همکاری با مجموعه های بزرگی در ایران و جهان را در کارنامه خود ثبت کند. 

گزارشگر امنیت 98 | دیجیتال مارکتینگ امنیت 98 | تولید محتوا دوربین مداربسته | تبلیغات دوربین مداربسته
گزارش ویژه

گزارشگر امنیت 98

گزارشگر امنیت 98 به درخواست شرکت ها و فروشگاه های مختلف در حوزه سیستم های نظارت تصویری به تهیه گزارش از خدمات و محصولات آنها می پردازد. این ویدئو پس از تدوین برروی سایت و شبکه های اجتماعی منتشر می شود.

مصاحبه اختصاصی

از کجا شروع شد

برنامه از کجا شروع شد از جمله مصاحبه های ویژه امنیت 98 از مدیران شرکت و فروشگاه های فعال در حوزه حفاظت الکترونیک می باشد. این برنامه با هدف آشنایی هر چه بیشتر کاربران با موفقیت ها و چالش های پیش آمده در مسیر رشد مجموعه های موفق قدم برمیدارد.

برنامه از کجا شروع شد؟ | دیجیتال مارکتینگ امنیت 98 | تولید محتوا دوربین مداربسته | تبلیغات دوربین مداربسته | تولید محتوای دوربین مداربسته | مصاحبه دوربین مداربسته
تیم امنیت 98
تیم امنیت 98
تیم امنیت 98
تیم امنیت 98
تیم امنیت 98
تیم امنیت 98

امنیت 98

تیمی خلاق و آینده نگر

اعضای تیم دیجیتال مارکتینگ امنیت 98 با داشتن تجربه و دانش فنی کافی مرتبط مسیر رشد و پیشرفت مجموعه شما را ساده کرده است.

اسکرول به بالا